Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Meie ise
by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 19:50

» Le Chat
by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 13:53

» go, RUN
by Ariadne Bellard Nelj 9 Veeb 2012 - 20:45

» Tutvustus
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 21:36

» Välguvargad
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:16

» Rohelised
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:10

» Raisakotkad
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:05

» Piraadid
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 19:56

» Nomaadid
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 19:37

Top posting users this month
No user


Meie ise

+3
Charles Helios
Keeleigh Clark
Maylie Helen Kerras
7 posters

Go down

Meie ise Empty Meie ise

Postitamine by Maylie Helen Kerras Teis 7 Veeb 2012 - 15:02

Hei kõigile! Tegin selle teema selleks, et õpiksime ise üksteist paremini tundma. Oleksin väga rõõmus kui kõik viitsiksid enda kohta midagi tutvustavat kirjutada :) Teen siis ise ka alguse!

Olen Estelle, 14-aastane tütarlaps Sauelt. Õpin Tallinnas Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Tegelen väitlemisega, laulan kooris ja tantsin rahvatantsu. Lemmikaine koolis on keemia.

Jään ootama ka teie tutvustusi, et kõigiga paremini tuttavaks saada. :)


Viimati muutis seda Maylie Helen Kerras (Kolm 8 Veeb 2012 - 20:05). Kokku muudetud 1 kord
Maylie Helen Kerras
Maylie Helen Kerras

Female Postitusi: : 438
Asukoht : Saue
Registration date : 04/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Maylie
Vanus: 18
Hõim: Välguvaras

http://estelleblogi.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Keeleigh Clark Teis 7 Veeb 2012 - 15:16

Tervist! Mind tuntakse internetis Cliodna nime all, pärisnime ma ei jaga. Olen 18-aastane naissoost isik Pärnust.
Olen kahjuks südamest internetisõltlane, sellisel määral et see päriseluga probleeme tekitab. Armastan rollimänge, eriti MSNi rollimänge ja arvutimänge, kuigi arvuti graafikakaart on liiga kehv et midagi Silent Hill 3'st paremat pelada. Samuti olen vaadanud üpris suurtes kogustes animed ning tegelenud nii DnD kui LARPiga.
Lugesin kunagi hästi palju, enam...mnjah. Siiani loodan et see on vaid mööduv tuju ja et varsti saan jälle raamatut kätte võtta. Don't be like me, kids! Read until you drop!
Tegelen ka kunstiga. Kes on huvitatud võivad heita pilgu www.cliotna.deviantart.com . ^^ Olen juba proovinud Keeleighi joonistada, aga tundub et on vaja kedagi minust osavamat et ilma ninata armistunud neidist ''ägedana'' kujutada.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Charles Helios Teis 7 Veeb 2012 - 18:43

Tere!

Keegi siin foorumis peale Cliodna mind arvatavasti ei tea Meie ise 171236 Aga olen Clio ja paari inimesega veel juba üpris kaua MSN'i rollimängudega tegelenud, nüüd aega vähem ja mõtlesin, et miks mitte? Võiks frpg't jälle proovida. Screamer, Kriimu, Koushi - need on mu internetis kasutatud nimed, esimene on väga vana ja teine on Clio väljamõeldis.

Mängin igasuguseid arvutimänge, mis on RPG'a seotud. Käin koolis ja lebotan kodus. Elan Tallinnas ja olen 20 aastat noor noormees. :)

Ei ole väga kuri.
Charles Helios
Charles Helios

Male Postitusi: : 27
Registration date : 07/02/2012

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Ashley O'Ryan Teis 7 Veeb 2012 - 19:10

Tere?

Mina olen piiks. Hundiks kutsutakse. Libahundiks. Ametlik internetinimi on (hetkel) Werewolf Took.
Rollimängur/larpar/kirjanik. ©okolaadi- ja Minecraftisõltuvus (aga viimast ma hetkel ei saa...). Viieteistaastane, elan Tartus. Lõpetan põhikooli, gümnaasiumi tuleb otsima hakata. Ei salli kooli ja üldiselt võttes olen ma imelik.

Kõikidest kõige armsam fandom on Sherlock Holmes. ^^ Tihedalt kannul Sõrmuste Isand, Harry Potter, Pratchetti Kettamaailma lood, Agatha Christie ja igasugu selliseid asju.

Hammustan ainult siis, kui vajalik. Või kui mul paha tuju on.



P.S.: KRIIMU! *kalli*
Ashley O'Ryan
Ashley O'Ryan

Female Postitusi: : 52
Asukoht : Where you aren't.
Registration date : 07/02/2012

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ash, Ryan
Vanus: 19
Hõim: -

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Luke Strauss Teis 7 Veeb 2012 - 19:13

Tervist! :)
Mina olen Mariann, tuntud ka kui Kikael. See on siis mu vana foorum, mille ma otsustasin uuesti aktiivseks teha ja nagu näha on see siiani üsna edukalt õnnestunud. Idee tuli ühest mu unenäost + sarjast The Tribe.
Ka mul ei õnnestu enam tohutus koguses raamatute lugemine. Enne olin sõltlane, kohaliku raamatukogu rekordlugeja. Kool võtab nii palju aega, samuti internet.
Luke Strauss
Luke Strauss
Üksik hunt

Female Postitusi: : 1355
Registration date : 03/10/2007

RPG tegelased
Hüüdnimi: Lucky
Vanus: 21
Hõim: -

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Susan T. Caller Kolm 8 Veeb 2012 - 19:58

Hei!
Mina olen Stina, keegi ei tea mind. Olen 14 aastane ja elan Sauel ning käin ka kohalikus koolis. Arvutita ja muusikata ei suuda elada. Käin ka tantsimas ning keraamikas. Noh ja peaks mainima, et mu lemmikaine on matemaatika, mida enamus teist niikuinii vihkab. :)
Susan T. Caller
Susan T. Caller
Piraadiplika

Female Postitusi: : 21
Asukoht : Saue
Registration date : 29/12/2007

RPG tegelased
Hüüdnimi: Susan
Vanus: 18
Hõim: Piraadid

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 19:50

Tere, hey, hello jne.

No kutsuke mind siis Kissu või Krissu. Oma pärisnime siin ma ei avalikustaks. :) Vanuseks on mul 18 ja elan Tõrvas. Käin ka siis sealses kohalikus koolis. Meeldib muidu tantsimine ja laulmine aga ei käi üheskis laulukooris ega tantsu trennis. Lemmikained on inglise keel ja ka matemaatika. Mulle meeldib peamiselt kuulata kpop-i, kuigi üldse siit teab mis see on siis oleks tore. Kuulan siis peamiselt SNSD, Big Bang, T-ara, f(x )-i. Muidugi kuulan ka inglise keelest muusikat, nagu nt. One Direction, Avril Lavigne ja veel paljud teised. Meie ise 171236 Muidgi meeldib mulle ka lugemine, kuigi jahm viimasel ajal ei ole leidnud eriti midagi põnevat lugemiseks.

Okay rohkem ei oskaki öelda midagi. :)

Cecilie Montez
Cecilie Montez

Postitusi: : 3
Registration date : 20/04/2012

RPG tegelased
Hüüdnimi: CeCe, Emma, Cemma, Cendra.
Vanus: 16
Hõim: -

Tagasi üles Go down

Meie ise Empty Re: Meie ise

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele